Мени

Сите Вести

СЕ ДИГИТАЛИЗИРААТ ОПШТИНСКИТЕ УСЛУГИ

31.03.2022

Прочитај повеќе

Заврши конкурсот "Со љубов против насилство" во училиштата

31.03.2022

Прочитај повеќе

Успешен старт на второто полугодие

02.02.2022

Прочитај повеќе

Стојкоски и Арсоска на средба со претставници на месните и урбани заедници

20.01.2022

Прочитај повеќе

Улиците во Ѓорче Петров проодни и безбедни

12.01.2022

Прочитај повеќе

Поставени препреки за намалување на брзина на повеќе улици

20.12.2021

Прочитај повеќе

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам