Мени

Вести

31март

СЕ ДИГИТАЛИЗИРААТ ОПШТИНСКИТЕ УСЛУГИ

СЕ ДИГИТАЛИЗИРААТ ОПШТИНСКИТЕ УСЛУГИ

31март

Заврши конкурсот "Со љубов против насилство" во училиштата

Заврши конкурсот "Со љубов против насилство" во училиштата

02февруари

Успешен старт на второто полугодие

Успешен старт на второто полугодие

20јануари

Стојкоски и Арсоска на средба со претставници на месните и урбани заедници

12јануари

Улиците во Ѓорче Петров проодни и безбедни

Улиците во Ѓорче Петров проодни и безбедни

20декември

Поставени препреки за намалување на брзина на повеќе улици

Поставени препреки за намалување на брзина на повеќе улици

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам