Мени

Сите Вести

Јавен Повик за давање на користење на тениски игралишта во општина Ѓорче Петров бр.01/2021

10.06.2021

Прочитај повеќе

Асфалтирани уште две улици во УЗ Дексион

10.06.2021

Прочитај повеќе

Успешно заврши училишната 2020/2021 година во училиштата во Ѓорче Петров

10.06.2021

Прочитај повеќе

Повик за проекти Младински Локални Банки Ѓорче Петров

09.06.2021

Прочитај повеќе

(Видео) ДУП-от во Хром е направен со темелна анализа и редовна комуникација со жителите

09.06.2021

Прочитај повеќе

Скопје вежба! Ѓорче Петров вежба!

09.06.2021

Прочитај повеќе

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам