Мени

Вести

17септември

Рехабилитација на четири улици во урбаната заедница Дексион во Ѓорче Петров

Рехабилитација на четири улици во урбаната заедница Дексион во Ѓорче Петров

14септември

Посета на министерката за образование Мила Царовска на ООУ ,,Димитар Поп Георгиев Беровски“

Посета на министерката за образование Мила Царовска на ООУ ,,Димитар Поп Георгиев Беровски“

09септември

Започна рехабилтацијата на улица 1223 во Дексион

Започна рехабилтацијата на улица 1223 во Дексион

07септември

“Рафаел Батино“ во Хром со нов лик

“Рафаел Батино“ во Хром со нов лик

07септември

Меморијален и хуманитарен турнир во баскет - 3x3 - Мирослав Стратиев МИРО

Меморијален и хуманитарен турнир во баскет - 3x3 - Мирослав Стратиев МИРО

07септември

ЗАПОЧНА РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА СПОРТСКИ ИГРАЛИШТА СО ГУМИРАНА ПОДЛОГА

ЗАПОЧНА РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА СПОРТСКИ ИГРАЛИШТА СО ГУМИРАНА ПОДЛОГА

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 ISO Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам